Darmowa telewizja

Telewizja zawładnęła przytłaczającą większością ludzi w krajach rozwiniętych. Obecnie nie do wyobrażenia jest gospodarstwo domowe, w którym nie było by telewizora.

Mało tego, w większości domów jest kilka telewizorów, bo każdy z członków rodziny chce oglądać telewizję. Telewizja w kuchni,  podczas posiłków  w czasie rozrywki – to nieodłączny atrybut nowoczesnego człowieka. Jeśli przyjrzeć się z boku takiej sytuacji, to można się przerazić. Przerażające jeszcze bardziej są skutki jakie wynikają z tak masowego oglądania telewizji. Począwszy od otyłości spowodowanej brakiem ruchu, poprzez brak rozwoju dzieci oglądających prymitywne kreskówki, po problemy finansowe. Telewizja zaczyna jawić się, jako skryty zabójca całych społeczeństw – jest jak narkotyk.

Do tego dochodzi jeszcze darmowa telewizja w jakości full HD przez internet na stronie Teleklub.pl. Dzisiaj jakość HD to praktycznie robi się standard co widać gdy włączymy pierwszy lub drugi kanał telewizji polskiej. Ten wynalazek powoduje, że ludzie zamiast pracować, w biurze oglądają swoje ulubione seriale. Telewizja internetowa bez wątpienia jest bardzo ciekawym rozwiązaniem , jednak wymaga umiaru i opanowania. Piszę o tym wszystkim, ponieważ ze wspólnikiem otwieramy stację telewizyjną w internecie i chciałbym tu publikować swoje spostrzeżenia na temat tej inwestycji.